Про нас

Замовникам

Instalservis.com.ua – це онлайн-портал, завдяки якому, користувач з легкістю зможе знайти кваліфікованого майстра для робіт з встановлення опалення, сантехніки, та всього що є пов’язаним з тепло- та водопостачанням.

Що нас відрізняє від звичайних сайтів з оголошеннями? По-перше, Вам не доведеться самостійно обдзвонювати майстрів і тратити свій час, по-друге, дивлячись на відгуки та на оцінки які поставили інші користувачі, Вам значно легше визначитись з вибором майстра, по-третє, Ви просто розміщуєте замовлення, а майстри вже самі надсилають Вам свої пропозиції.

Переваги пошуку майстра на нашому сайті:
  • Ми є спеціалізованим сайтом для пошуку майстрів в сфері тепло- та водопостачання;
  • Ви розміщуєте замовлення лише один раз і Вам не потрібно буде пояснювати всі подробиці кожному окремому майстру;
  • Пропозиції надходять лише від майстрів які зацікавлені в роботі яку Ви пропонуєте;
  • Коли Ви отримуєте пропозиції від декількох майстрів, Ви зможете порівняти їх вартість, та обрати найбільш вигідний Вам варіант;
  • Відгуки про майстрів, а також їхні рейтинги допоможуть Вам швидше обрати майстра, у кваліфікації якого Ви будете впевнені. Також Ви можете скористатися нашим пошуком ЗНАЙТИ МАЙСТРА, але ми рекомендуємо Вам розміщати свої замовлення через форму РОЗМІСТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ, оскільки це найшвидший спосіб отримати пропозиції від майстрів потрібної Вам кваліфікації.


Більше про пошук та розміщення своїх замовлень на Instalservis.com.ua читайте в розділі Як це працює?

Майстрам

Для майстрів наш онлайн-портал Instalservis.com.ua прагне стати надійним партнером для пошуку нових клієнтів. Ми відрізняємося від інших будівельних сайтів широкого профілю, оскільки наш сервіс вузько спеціалізований в сфері тепло- та водопостачання.

Ми докладатимемо значних зусиль для того щоб онлайн-портал Instalservis.com.ua став популярним серед замовників, а це в свою чергу збільшить кількість Ваших клієнтів, та допоможе розвинути Ваш бізнес ще на один рівень вище.

Більше про роботу порталу Instalservis.com.ua читайте в розділі Як це працює?