Статті

На сьогоднішній день, ринок опалювальної техніки насичений безліччю варіантів того чи іншого різновиду опалення. І якщо перед Вами постало питання облаштування системи опалення будинку, Ви зможете без проблем обрати ту яка вам буде найбільш до вподоби. Вашій увазі запропонують котли різних типів і потужностей , радіатори опалення різних типів, а також безліч супровідних продуктів. Коротше кажучи - на ринку Вашій увазі представлений весь асортимент, який готовий до створення оптимального мікроклімату у Вашому домі.

Колектор і редуктор - два важливих елементи водопроводу, які служать для стабілізації роботи системи водопостачання, та оберігають її від передчасного зносу і руйнувань .
Основною функцією колектора є рівномірний розподіл води від подачі до всіх вузлів її споживання (ванна , мийка , пральна машина та ін.) Колектори підбираються відповідно до бажаної кількості підключень вузлів водоспоживання , з двома , трьома і чотирма виходами. Якщо вузлів більше, то проблема вирішується з'єднанням декількох колекторів.

Виробники змішувачів сьогодні пропонують дуже великий асортимент продукції . Технологічно найбільш новими є так звані безконтактні змішувачі , часто їх називають електронними.
Конструкція такого пристрою виключає вентилі або крани , вода подається автоматично після піднесення рук під злив. Принцип такої дії пояснюється досить просто - під зливом знаходиться інфрачервоний датчик, що посилає сигнал на запірний клапан , який і відкриває протік води.

Встановити котел для опалення і прокласти водопровідні труби - це тільки початок, потрібно ще купити обладнання для опалення та водопостачання. Наприклад, насос потрібно вибирати досить ретельно, так як на нього покладається найвідповідальніша роль: забезпечення водою всього будинку з прилеглою територією. Насоси поділяють за призначенням на декілька видів (тобто має значення тип джерела, з якого буде подаватися вода). Вони бувають дренажні, поверхневі і вихрові.

Правильно організоване водопостачання в заміському будинку , дачі або ділянці запорука вашого комфортного проведення часу в ньому. Водопостачання буває автономним і централізованим , але для кожної системи подачі води необхідне своє обладнення для водопостачання. При автономному водопостачанні домовласники змушені очистку і видобуток води виробляти самі , а також подавати її по точках розбору . Другий вид подачі води - централізований . Передбачає магістральний трубопровід , при якому вода подається від селищної або районної центральної насосної станції.

Відкриті системи опалення мають цілу низку недоліків. До них відноситься і той факт, що теплоносій входить у безпосередній контакт з атмосферою. Оскільки повітряні бульбашки знижують ефективність тепловіддачі, то ценегативно позначається на терміні експлуатації системи. У такій системі створюється шум, повітряні пробки, порушується циркуляція рідини. Вміст повітря в теплоносії призводить до руйнування робочих коліс насосів, труб, та арматури.
Закриті системи є повністю ізольовані від навколишнього середовища. Вони практично витіснили відкриті.

Враховуючи постійне зростання тарифів на електроенергію , питання її економії , а також впровадження енергозберігаючої практики в нашому повсякденному житті стає все більш актуальним. Енергозбереження це не відмова від благ цивілізації , а в першу чергу шлях раціонального використання енергоресурсів , отримання більшого об'ему корисної роботи електроприладів при використанні тої ж кількості електроенерії. Якщо розумно використовувати електроенергію то це допоможе вам скоротити платежі за її використання в 2-3 рази.

Людина завжди прагне до комфорту в різних його проявах. Це стосується як глобальних явищ, так і дрібниць. Сучасній людині мало провести водопровід до свого помешкання та облаштувати його підігрів, черга дійшла до підтримки конкретної температури та контролю використання води. Для таких потреб виробники розробили термостатичний змішувач, який став дуже популярний в цілому світі. Зараз він активно завойовує і наш український ринок.
Що це таке термостатичний змішувач?

Під час ремонту ванної кімнати, в перелік обладнання яке необхідно буде замінити входять не лише змішувачі, але й рушникосушка, що підключена до системи опалення або гарячого водопостачання. При виборі нового обігрівального приладу треба оцінювати не тільки його зовнішню привабливість , але й міцність матеріалу з якого його виготовлено. Не кожен пристрій здатен витримати перепади робочого тиску, що виникають в опалювальній системі багатоквартирного будинку. Необхідно враховувати , що пікові значення даного показника можуть доходити до 10 атмосфер.

Поліпропіленові труби в наші дні завойовують все більшої довір у споживачів. Вже давно багато будівельних компаній оцінили легкість при їх монтажі та зручність в експлуатації. Такого роду труби безшумні , екологічно безпечні та найголовніше, що не схильні до корозії. Саме через ці характеристики на труби з поліпропілену свій вибір роблять покупці.

Сторінки