Збір особистих даних

Положення про збір особистих данних

1. Відповідно до закону Закону України «Про захист персональних даних» та статті 205
Цивільного Кодексу України, я, користувач ресурсу «www.instalservis.com.ua», підтверджую свою згоду на використання та обробку ФОП Немоловський С.В., моїх персональних даних з метою надання відповідних послуг.

2. Ця згода чинна протягом усього періоду користування мною послугами ФОП Немоловський С.В., і на протязі трьох років після припинення користування послугами ФОП Немоловський С.В., якщо інше не передбачено Законом, або якщо мною не буде направлено письмову вимогу про негайне припинення використання моїх персональних даних.

3. Знищення персональних даних є підставою для припинення дії вказаного договору, в цьому випадку договір припиняється з дати, зазначеної в повідомленні від ФОП Немоловський С.В. про припинення використання персональних даних.

4. Крім того, я підтверджую, що я повідомлений (без додаткового письмового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», та що зміст моїх прав як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» мені відомий і зрозумілий.

5. Даний договір може бути укладено як в письмовій формі, так і в формі конклюдентної дії. У випадку, якщо цей договір укладений в конклюдентній формі, то він вважається укладеним, якщо я здійсню будь-які дії спрямовані на надання моїх персональних даних.