Як це працює

howitworks

Замовник розміщує замовлення

Розміщення замовлення є безкоштовним і займає лише декілька хвилин.

Майстри роблять пропозиції

Суттєвою перевагою нашого сервісу є те, що замовник отримує пропозиції лише від зацікавлених майстрів. Отримавши пропозиції від декількох майстрів, Ви зможете порівняти їх вартість та обрати найбільш вигідну.

Замовник обирає майстра

При виборі майстра, крім ціни, зверніть увагу на його загальну репутацію та відгуки. Завдяки оцінкам, відгукам, та фотографіям попередніх робіт, замовнику значно простіше обрати кваліфікованого спеціаліста.

Майстер виконує роботу

Лише якісно виконана робота може гарантувати позитивний відгук та високу оцінку для майстра.

Замовник залишає відгук та оцінює результат

Завдяки позитивним оцінкам Майстер підвищує свій загальний рейтинг, що в сукупності з відгуками та фотографіями минулих робіт дає більшу можливість привернути увагу майбутнього клієнта. Тому виконавши роботу, майстер має подбати про те, щоб замовник залишив про нього позитивний відгук.
Для того щоб знайти потенційного замовника, скористайтесь нашим пошуком замовлень. Щоб замовник зацікавився саме Вашими послугами,надішліть йому свою пропозицію. Для детальнішого ознайомлення клієнта з розцінками, прикріпіть до своєї пропозиції прайс лист на роботи.

Не забувайте, що завдяки позитивним оцінкам Ваші шанси на отримання замовлення значно зростають, а тому заздалегідь потурбуйтесь про те, щоб після виконаної роботи Ваш клієнт залишив на Вашій сторінці відгук.